• 8 lutego 2011
  • wyświetleń: 10630

Relacja wideo z meczu siatkarek

Za nami:

Minionego weekendu pszczyńskie siatkarki i ich kibice nie będą wspominać zbyt dobrze. W dwóch spotkaniach PLKS wygrał tylko jednego seta.

Zapraszamy do obejrzenia relacji wideo z niedzielnego spotkania z z wiceliderem pierwszej ligi – siatkarkami PTPS Piła. Pod koniec materiału jest również krótkie podsumowanie meczu przez trenera Jarosława Bodysa:

W sobotę nasze zawodniczki zmierzyły się z zajmującymi 6 miejsce w pierwszoligowej tabeli siatkarkami z KSZO Ostrowiec Świętokrzyski. Mecz rozpoczął się po myśli PLKSu, który wygrał pierwszego seta. Niestety, mimo bardzo zaciętych pojedynków, kolejne wygrała ekipa gości i przy wyniku 1:3 (25:22, 27:29, 20:25, 26:28) punkty powędrowały do Ostrowca Świętokrzyskiego.

Dzień później PLKS zagrał z wiceliderem pierwszej ligi – siatkarkami PTPS Piła. W zespole gości występują między innymi: amerykanka Justin Landi, Lecia Brown, czy Irina Archangielskaja (pięciokrotna mistrzyni Polski).

Drużyna z Piły to czterokrotny Mistrz Polski (w latach 1998-2002), czterokrotny zdobywca Pucharu Polski, trzykrotny wicemistrz Polski (ostatni raz w sezonie 2007-2008), zdobywca Super Pucharu Polski (2008) oraz uczestnik turnieju finałowego Final Four (1999/2000). Swoją wysoką pozycję w krajowej siatkówce PTPS potwierdził na parkiecie. Drużyna z Piły wygrała pewnie 3:0 (25:18, 25:19, 25:21).