• 23 maja 2014
  • 2 czerwca 2014
  • wyświetleń: 3787

Turniej z okazji Dnia Dziecka

Przy piękniej pogodzie i w niezapomnianej atmosferze rozegrano turniej piłki nożnej z okazji Dnia Dziecka.

Zwycięzcami zostali wszyscy w jego uczestnicy, a puchar Dyrektora Hotelu Imperium zdobyła drużyna Iskry Pszczyna wygrywając ten turniej przed zespołem BTS "Rekord" Bielsko-Biała. Najlepszym zawodnikiem wybrano Wojtka Gałuszkę, najlepszym strzelcem został Maciej Stencel, a za najlepszego bramkarza wybrano Pawła Murę. Gośćmi honorowymi turnieju byłi Marek Motyka - były zawodnik Wisły Kraków i reprezentacji Polski oraz Przemek Pitry (GKS Katowice) wraz z rodziną..

Obecni byli również oraz wręczyli medale i puchary starosta pszczyński Paweł Sadza oraz burmistrz Dariusz Skrobol.

Organizatorzy, uczestnicy oraz liczne grono rodziców składają serdeczne podziękowania za okazaną pomoc i wielkie serce sponsorom imprezy, a w szczególności: